Hakkımızda

Doğalgaz’ın ülkemize girmesi ile beraber 1990 yılında başlamış olduoğumuz Doğalgaz yakıcı cihazlar teknik servis hizmetimizi aralıksız sürdürmekteyiz. Kombi sektörünün gelişmesine aldığımız eğitimler ve deneyimlerimizle ayak uydurmakta ve kombi servis firmamızı güncel tutmaktayız. Firmamız aynı kombi servis hizmeti vermekle beraber aynı zaman da , petek temizleme , kombi bakımı ve kombi yedek parça satışıda yapmaktadır.

Kombi servis hizmetimiz yanında 2009 yılından günümüze kadar sürdürmekte olduğumu kombi tamir eğitimi , klima tamir eğititi ve beyaz eşya tamir eğitimleri ile sektöre binlerce usta yetiştirmekteyiz. Bizden eğitim alarak meslek sahibi olan öğrencilerimiz sektörde ihtiyaç duyulan tüm belgelere de sahip olmaktadır. Mesleki yeterlilik kurumu belgesi ile beraber bir çok öğrencimiz aynı zaman da Milli eğitim sertifikalarına sahip olarak Türkiye genelide kombi servisi, klima servisi ve beyaz eşya servisi olarak hizmet vermektedir. Kombi servis firması olarak bu hizmetlere ve vatandaşlarımızın meslek sahibi olmalarına aracılık etmekten mutluluk duymaktayız.

Kombi servis firması olarak, kombi teknik servisi , kombi eğitimi, klima eğitimi ve beyaz eşya eğitimlerimizin yanında elektronik sektöründe, kombi arıza tespit cihazı, kombi kart test cihazı, beyaz eşya kart test cihazları üretmekteyiz. Tasarım ve üretimlerimiz %100 firmamıza ait olmakla beraber arıza tespit cihazlarımızı yurtdışına ihraç etmekteyiz.

Firma olarak kombi cihazlarının tüm çeşitleri üzerinde yaptığımız arge çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Amacımız, ülkemizde uzun yıllardır kullanılan Kombi gaz yakıcı cihazlarının hizmet kalitesini yükseltmektir. Kombi kullanıcılarına hızlı ve güvenilir servis hizmeti sunmakla beraber, kombi servis hizmetini sunan kombi ustalarını da çok daha donanımlı ve eğitimli hale getirmek istiyoruz. Bu çalışmalarımızı sektörde ilgili firmalarla beraber ortak çalışmalar sunalara yürütmekteyiz.